Увага:фотозйомка в приміщенні відбувається згідно санітарних норм. На вимогу адміністрації учбових закладів, буде показана медична книжка фотографа і сертифікат вакцинації COVID-19

 

Вибери свій альбом

Випускний альбом - обов'язковий для кожного випускника. Всі випускні фотоальбоми виготовлені в твердій обкладинці, на преміум папері кращої якості.

Випускні альбоми в Києві та Київській обл

SlimBook

600 грн

16 сторінок

 - 

Формати: 20х30, 30х20, 23х23см

- ламінована тверда обкладинка

- жорсткі сторінки

- посилання на всі фотографії зі зйомки

- індивідуальна обкладинка

- 2 фотозйомки: портретна і репортажна

- обкладинка Soft Touch (Новинка)

- 10 живих фото в альбомі +100 грн

Кожний додатковий розворот (2 сторінки) + 50 грн

PrintBook

850 грн

40 сторінок

 - 

Формати: 20х30, 30х20, 24х32см

- ламінований пріміум папір

- м'які сторінки журнального типу

- посилання на всі фотографії зі зйомки

- індивідуальна обкладинка

- 2 фотозйомки: портретна і репортажна

- обкладинка Soft Touch (Новинка)

- 40 сторінок в альбомі (20 разв)

Кожні додаткові (4 сторінки) + 50 грн

Планшет

300 грн

2 сторінки

 - 

Формат: 20х30, 23х23, 18х24см

- ламінована тверда обкладинка

- жорсткі сторінки

- преміум фотодрук

- посилання на всі фотографії зі зйомки - індивідуальна обкладинка

- 1 фотозйомка

- 4 сторінки в альбомі (2 разв)

Кожний додатковий розворот (2 сторінки) + 50 грн

Чому ми

Ми працюємо для Вас вже 7 років. Використовується тільки професійне фотообладнання і мобільний фотостудію

Оплата

Ціна включає: фотозйомку, розробку макету, друк альбомів. Сплату податків, транспотні і банківські витрати ми беремо на себе

Друк

Якісний типографічний друк на професійному обладнанню

Макет

Показуємо дизайн макета перед друком. Без Вашої згоди, альбоми на друк не потрапляють.


Випускні альбоми в Києві, Ірпінь, Буча, Бориспіль, Бровари, Київська обл.


-Випускні альбоми слід замовляти заздалегідь, особливо якщо вам необхідна не тільки друк випускних альбомів, а й дизайн випускних альбомів.

- Якісні та "живі" фотографії

- При складанні альбомів використовуються кращі матеріали.

- Виїзд фотографа і проведення фотосесій (колективна зйомка на вулиці і в навчальному закладі); портретна зйомка;


Для батьків випускні альбоми -спогади якими була їх дитина, як він виріс і ставав дорослішим.


Немає нічого ціннішого, чистих і світлих спогадів в випускни альбомах - кращий спосіб зберегти шкільні та студентські роки!Випусні альбоми для студентів

Як нова частина в житті: дитячий сад, шкільні роки і доросле життя. На фотографіях все вже такі самостійні, серйозні і з великими планами на майбутнє.


Колірна гамма альбомів більш спокійна - адже підхід ділової. Фотоальбоми для випускників це сучасний дизайн, яскраві фото та професіоналізм наших фотографів - все для людей, які цінують час і якість.

Тільки уявіть, як через 10-20 років буде цікаво згадати всіх хлопців, з якими вчилися. Порівняти: якими вони стали і чим тепер займаються. Хто домігся своєї мети, а хто радикально вирішив змінити життя? А можна ж навіть порівняти себе зі старими дитячими фото.

Пам'ять - річ нетривка, їй завжди допомагають картинки. Ваш випускний фотоальбом - цілий скарб яскравих пам'ятних картинок. Як стоп-кадри такого веселого і крутого часу! Але життя не стоїть на місці! Студентські роки пролітають за одну мить!

Перша сесія, перша робота .. багато подій і змін! І швидко підкрадається час випускного. Це весело і сумно водночас. Адже здається так буде завжди: і все я буду пам'ятати, і завжди буду таким молодим .. але життя є життя. Стираються з пам'яті студентські друзі .. і так здорово, що залишається випускний альбом, який розбудить в пам'яті ці яскраві і веселі почуття!


Замовивши випускні альбоми в Andrey Studio - це можливість залишити на пам'ять приємні спогади про ваших друзів, групі, компанії.

Випускні альбоми для школярів

Останній дзвінок .. хвилювання, почуття радості і трохи хвилювань .. вже завтра починається нова і цікава життя! Але як здорово, що є можливість зберегти альбом з фотографіями шкільних друзів! І через 10, 20, 30 і тд. років переглядати на зустрічі випускників альбом зі спогадами .. подаруйте собі цю радість!

 

Ви тільки згадайте: перший клас, перше кохання, перша модна зачіска. Є багато причин зробити своєму класу випускні альбоми для школи.

Спочатку діти хваляться і показують свій альбом на випускний 11 клас батькам і бабусям з дідусями, а через десятки років відкривають його вже самі з величезним інтересом, щоб порівняти - хто ж як змінився. Хто ким хотів стати - і хто ким став в результаті. Час і очікування - дивовижна річ.

 

Просто дозвольте собі передати всі турботи про один пункт з такою величезною підготовки до випускного вечора. Ми з радістю допоможемо вам розвантажити свій список справ. Для вас - мінімум турбот і професійний результат. Ми гарантуємо!

 

Випускні альбоми для дитячого садочка 

Діти так швидко ростуть .. ще вчора ви тримали в руках самий заповітний конверт з вашим малюком, а вже сьогодні ваша крихітка випускається з дитячого садка. Хтось скаже, навіщо ці випускні альбоми? У мене ж є смартфон! Але ви точно знаєте, що професійні фото все одно відрізняються від фотографій на телефон! А пам'ять - вона безцінна!

 

Всі альбоми представлені для ознайомлення і можуть бути змінені під Ваші побажання.

Випускні альбоми для дитячого садочка Київ

Випускні альбоми для початкової школи 1-4 клас

Випускні альбоми для випускників 9-11 класів, студентів